Сряда, 29 Май 2019 22:36

ПРОГРАМА на Международен фестивал АКОРДЕОМАНИЯ 2019 - 6-9 юни 2019

Пълна програма
на Международен фестивал АКОРДЕОМАНИЯ 2019 - 6-9 юни 2019, Плевен

 

 

06.06.2019 (четвъртък)

09:00 - 10:00 ч.
Регистрация за Международен акордеонен конкурс „Акордеомания“  2019
място: фоайе - концертна зала „Катя Попова“

 

МЕЖДУНАРОДЕН АКОРДЕОНЕН КОНКУРС „АКОРДЕОМАНИЯ“ 2019
място: концертна зала „Катя Попова“

10:30 ч. III категория - Солисти
11:30 ч. IV категория - Солисти

 

АКОРДЕОННА АКАДЕМИЯ

13:30 - 18:15 ч.
Майсторски клас на Фредерик Дешамп, Франция
място: ЦПЛР - Център за работа с деца – гр. Плевен, зала №1

16:00 - 17:00 ч.
Регистрация за Международен акордеонен конкурс „Акордеомания“ 2019
място: фоайе - концертна зала „Катя Попова“

19:00 ч.
Откриване на Международен фестивал „Акордеомания“  2019

Концерт на Юрий Шишкин, Русия 

място: пл. „Възраждане“ - гр. Плевен (при лошо време концертна зала "Катя Попова")

 

07.06.2019 (петък)

09:00 - 13:00
Регистрация за Международен акордеонен конкурс „Акордеомания“ 2019
място: фоайе - концертна зала „Катя Попова“

 

АКОРДЕОННА АКАДЕМИЯ

08:00 – 11:00
Майсторски клас на Фредерик Дешамп, Франция
място: ЦПЛР - Център за работа с деца – гр. Плевен, зала №2

08:00 – 11:45
Майсторски клас на Юрий Шишкин, Русия
място: ЦПЛР - Център за работа с деца – гр. Плевен, зала №1 

 

МЕЖДУНАРОДЕН АКОРДЕОНЕН КОНКУРС „АКОРДЕОМАНИЯ“
място: концертна зала „Катя Попова“ 

11:00 IX категория - Фолклор
13:00 I категория - Солисти
13:40 II категория - Солисти
14:30 VI категория - Солисти
17:00 V категория - Солисти
17:45 XIII  категория - Камерна музика

19:00 ч.
Концерт - вариете, джаз и фолклор с участието на Ангел Чакъров и Пламен Димитров
място: пл. „Възраждане“ - гр. Плевен (при лошо време концертна зала "Катя Попова")

 

08.06.2019 (събота)

08:00 - 09:00
Регистрация за Международен акордеонен конкурс „Акордеомания“ 2019
място: фоайе - концертна зала „Катя Попова“

 

МЕЖДУНАРОДЕН АКОРДЕОНЕН КОНКУРС „АКОРДЕОМАНИЯ“
място: концертна зала „Катя Попова“

09:00 VII категория - Вариете
09:15 VIII категория - Вариете
11:00 XI категория - Камерна музика
11:30 XII категория - Камерна музика

 

АКОРДЕОННА АКАДЕМИЯ

10:00 – 12:15 ч.
Майсторски клас, фолклор - Пламен Димитров, България
място: ЦПЛР - Център за работа с деца – гр. Плевен, зала №1

13:30 - 17:30 ч.
Майсторски клас на Юрий Шишкин, Русия
място: Концертна зала „Катя Попова“ – гр. Плевен

13:30 – 17:30 ч.
Майсторски клас на Фредерик Дешамп, Франция
място: ЦПЛР - Център за работа с деца – гр. Плевен зала №1

 

19:00 ч.
Награждаване и Гала концерт на лауреати от Международен конкурс „Акордеомания“
място: концертна зала „Катя Попова“

 

09.06.2019 (неделя)

АКОРДЕОННА АКАДЕМИЯ

08:30 – 12:30 ч.
Майсторски клас на Фредерик Дешамп, Франция
място: ЦПЛР - Център за работа с деца – гр. Плевен зала №2

08:30 – 13:15 ч.
Майсторски клас на Юрий Шишкин, Русия
място: ЦПЛР - Център за работа с деца – гр. Плевен зала №1

 

 

Прочетена 1046 пъти

Сдружение АКОРДЕОМАНИЯ АРТ

 

 

 

 

www.accordiomaniaart.com

Организационен комитет

festival@accordiomaniaart.com

 

Международен акордеонен фестивал АКОРДЕОМАНИЯ - Плевен, 4-7 юни 2020
© 2019